+420 603 417 845
(Po–Pá: 8:30–16:30)
Akce prodloužena do 1. Ledna 2023

Dáme vám slevu 5 500–33 000 Kč na nový plotr HP DesignJet T a Z

Kupte si u nás nový plotr řady HP DesignJet T nebo Z. Jako autorizovaný partner společnosti HP vám dáme slevu 5 500–33 000 Kč za váš starý plotr HP DesignJet 500 a HP DesignJet 800.

Dáme vám slevu 5 500–33 000 Kč podle modelu nového plotru. Akce platí na plotry HP DesignJet T940, T1600, T1700, T2600, Z6 a Z9

Gratis vám pomůžeme vybrat správný plotr, ať dalších 10 let nevyhazujete peníze za tisk.

Zdarma zařídíme odvoz starého zařízení, abyste nemuseli nic řešit.

Walinger znám dlouho a považuji jej za spolehlivou firmu, která je právě proto dlouho na trhu. Vždy našli správné řešení, které splnilo naše očekávání. Jsme a zůstaneme vašimi klienty!

Ing. Jan Opelík, jednatel GT Atelier

Chci slevu na nový plotr

Máte plotr HP designJet 500/800 a uvažujete o novém? Napište nám svůj kontakt, nezávazně a zdarma vám pomůžeme vybrat nový, na který vám dáme slevu.

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Úspěšně odesláno!
Děkujeme za vyplnění formuláře, vaše kontaktní informace jsme dostali. Ozveme se vám co nejdříve, nejpozději druhý pracovní den.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Walinger znám dlouho a považuji jej za spolehlivou firmu, která je právě proto dlouho na trhu. Vždy našli správné řešení, které splnilo naše očekávání. Jsme a zůstaneme vašimi klienty!

Ing. Jan Opelík, jednatel GT Atelier

Více o slevě a odkupu plotru

HP končí s výrobou náplní pro DesignJet 500 a 800

Společnost HP k 1. listopadu 2022 končí s výrobou inkoustových náplní HP 82 a tiskových hlavy HP 11 pro velkoformátové tiskárny Designjet 500 a 800. Po vyprodání zásob tak už originální náplně a tiskové hlavy nebudou k sehnání. Proto nabízíme odkup plotrů DesignJet 500 a 800 na protiúčet v programu HP Trade-In.
Ikona stahování
(.pdf) Produkty, kterých se to týká

Program HP Trade-in: jak funguje odkup starých plotrů

Slevu v programu HP Trade-In dostanete jen u nás, jako u autorizovaného partnera. Jde o slevu na nový plotr HP DesignJet, pokud nám starý plotr dáte na protiúčet. Díky programu HP Trade-in vám cenu starého zařízení rovnou odečteme formou slevy z nákupní ceny nového plotru. A zařídíme, odvoz vašeho starého zařízení.

Co když si koupíme do starého plotru neoriginální náplně?

Neoriginální náplně jsou jen dočasným řešením. Plotr vám s nimi určitě chvíli fungovat bude, ale ze zkušenosti našich zákazníků víme, že dříve, nebo později způsobí technické potíže – prostě plotr rozbijí. Murpyho zákon říká, že se to stane v nejméně vhodnou chvíli. Rádi vám v takové situaci dodáme nový plotr. Přesto z principu použití neoriginálních náplní nedoporučujeme. U nového plotr vám nemusí být v případě poruchy uznána záruka právě kvůli neoriginálním náplním.